Samochwała w kącie stała i tak rok podsumowała

Pobierz

Kompetentni ministrowie, każdy poseł .Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie Mam na świecie poważanie W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia) Koalicja - wzór współpracy Z Sejmu - dumni są Rodacy Rząd najlepszy od półwiecza Skupił się na większych rzeczach.Samochwała w kacie stała I tak rok podsumowała Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - Same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia).. Kompetentni ministrowie ,SAMOCHWAŁA, CZYLI NOWY WIERSZ O PREMIERZE: Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od.Samochwała w kącie stałaI tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.. Napisz pierwszy komentarz Anuluj pisanie odpowiedzi.. Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie.. Samochwała w kącie stała I wciąż tak opowiadała:Zdolna jestem niesłychanie, Najpiękniejsze mam ubranie, Moja buzia tryska zdrowiem, Jak coś powiem, to już powiem, Jak odpowiem, to roztropnie, W szkole mam najlepsze stopnie, Śpiewam lepiej niż w operze, Świetnie jeżdżę na rowerze, Znakomicie muchy łapię,Samochwała w kącie stała i tak rok podsumowała: zdolny jestem niesłychanie, mam na świecie poważanie, w kraju - same osiągnięcia: dłuższe życie (od poczęcia), koalicja wzór współpracy, z sejmu - dumni są rodacy, rząd najlepszy od półwiecza, skupił się na wielkich rzeczach..

Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała.

Kompetentni ministrowie, Kaźdy poseł .Samochwała.. - napisał w Na wesoło: Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.. Wymagane pola są oznaczone * Treść * .. 1932 rok.. Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza,Premier Podsumowuje Rok Rządów Samochwała w kącie stałaI tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie,Mam na świecie poważanie,W kraju - same osiągnięcia,Dłuższe życie (od poczęcia).. Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.. Kompetentni ministrowie, każdy poseł - ideowiec,Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach..

Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z ...Samochwała w kącie stała, I tak rok podsumowała.

W kraju same osiągnięcia!. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami, jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor .Premier podsumował rok swoich rządów :) - Forum dla rodziców: maluchy.pl « ciąża, poród, zdrowie dzieci - mamolka napisał w dowcipy: Premier podsumował rok swoich rządówSamochwała w kącie stała I tak rok podsumowała:Zdolny jestem niesłychanie,Mam na świecie poważanie,W kraju â same osiągnięcia:Dłuższe życie (od poczęcia)Koalicja â wzór współpracy,Z Sejmu â dumni .Premier podsumował rok swoich rządów.. Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami jak husaria;Premier podsumowal rok swoich rzadow: Samochwała w kącie stała i tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia); Koalicja- wzór współpracy; Z sejmu- dumni są rodacy; Rząd najlepszy od półwiecza Skupił się na wielkich rzeczach; Kompetentni .rok swoich rządów: Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała Zdolny jestem niesłychanie , Mam na świecie poważanie , W kraju; same osiągnięcia : Dłuższe życie ( od poczęcia ).. Lepsze życie od poczęcia, Koalicja wzór współpracy, Z sejmu dumni są rodacy..

Koalicja - wzór współpracy,Z Sejmu - dumni są Rodacy,Rząd najlepszy od półwiecza,Skupił się na wielkich rzeczac...Samochwała w kącie stała.

Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec, Z zasadami jak husaria: Bóg, Ojczyzna, Honor(aria).Samochwała, czyli nowy wierszyk o premierze!. Do tego przeuroczego miasteczka naSamochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach..

Kompetentni ministrowie, Każdy z nich to ideowiec,Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.. Kompetentni ministrowie, Każdy poseł - ideowiec,Samochwała Samochwała w kącie stała i tak rok podsumowała: zdolny jestem niesłychanie, mam na świecie poważanie, w kraju - same osiągnięcia: dłuższe życie (od poczęcia), koalicja wzór współpracy, z sejmu - dumni są rodacy, rząd najlepszy od półwiecza, skupił się na wielkich rzeczach.. Kompetentni ministrowie,Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.. Kompetentni ministrowie, każdy poseł - ideowiec,Samochwała w kącie stała i tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, skupił się na wielkich rzeczach.. same osiągnięcia: Dłuższe życie ( od poczęcia ).. dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.Autor nieznany Trafny tekst Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia).. Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach.. Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju ?. Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu ?. Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała: Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia), Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się…Samochwała w kącie stała I tak rok podsumowała Zdolny jestem niesłychanie, Mam na świecie poważanie, W kraju - same osiągnięcia: Dłuższe życie (od poczęcia).. Lubartów.. Koalicja - wzór współpracy, Z Sejmu - dumni są Rodacy, Rząd najlepszy od półwiecza, Skupił się na wielkich rzeczach..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt