Tekst piosenki pawła domagały weź nie pytaj

Pobierz

Nie chcę wolności, Chcę miłości, miłości.. Jednym z największych hitów 2018 roku jest bez wątpienia piosenka "Weź nie pytaj".Ten cover hitu Pawła Domagały będzie hymnem matek!. Nic nie muszę,Weź nie pytaj Weź się przytul Weź tu ze mną Weź tu bądź Weź nie młodniej Weź się starzej Razem ze mną Idź krok w krok Kiedy stuknie mi 50 lat Wkoło fury i bzdury Dziewczyny młode do mnie: "Ech" i "Ach" Ty wołaj mnie, zawołaj mnie, zawołaj mnie Weź nie świruj Weź się przytul Weź tu przy mnie Weź tu trwaj Weź nie młodniej Weź się starzej Razem ze mnąNOWOŚĆ Paweł Domagała "Wracaj" CD!. "Weź nie pytaj" to piosenka, od której Polacy nie potrafią oderwać się już od kilku miesięcy.. Zobacz także.. W ostatnim czasie to właśnie kawałek Domagały jest najczęściej wybierany na pierwszy taniec.Najpopularniejsze od Paweł Domagała Weź Nie Pytaj 7k 0 Weź Nie Pytaj Paweł Domagała Dom Na Skale 4,5k 0 Dom Na Skale Paweł Domagała Opowiem Ci O Mnie 3,1k 0 Opowiem Ci O Mnie Paweł Domagała Wystarczę ja 3k 0 Wystarczę ja Paweł Domagała Żmijowisko 2,6k 0 Żmijowisko Paweł Domagała Komentarze Dodaj komentarz Utwory na albumie 1984.. Teraz trzymam to w rękach, bo nie chcę wypuścić już nic.. Weź tu ze mną, weź tu bądź.. Ciągle chodzę w te same miejsca.. Największą przygodę, jaką zesłał mi Pan (Alleluja, Amen, Heja!). W weekendowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Paweł Domagała powiedział, że nie jest to utwór - w jakikolwiek sposób - polityczny.Najnowszy przebój "Weź nie pytaj" Pawła Domagały stała się nie tylko przebojem radiowym, ale również ulubioną kompozycją nowożeńców..

Weź nie pytaj, weź się przytul.

Oceń nagranie, zaśpiewaj swoją wersję piosenki.Weź Nie Pytaj - posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.. Jak to się stało, że Weź nie pytaj stało się hitem?See more of Fajnanuta.pl on Facebook.. Bo gdzie indziej miałbym być?. : I nawet ten słońca brak nie boli tak bo jestem ja wystarczę ja 2.Sep 14, 2022Od premiery piosenki i teledysku do Weź nie pytaj Pawła Domagały minęło zaledwie pięć miesięcy, a wideo na YouTube zanotowało już 65 milionów odtworzeń!. Nie chcę w spokoju, Chcę we dwoje, Chcę się wściekać o bzdury ja wszystko to wszystko chcę mieć!. Tekst piosenki PAWEŁ DOMAGAŁA: Weź nie pytaj Ciągle chodzę w te same miejsca bo gdzie indziej miałbym być ja nie szukam, ja wszystko mam teraz trzymam to w rękach bo nie chcę wypuścić już nic nie chcę przygód ja ciebie mam, ciebie mam największą przygodę jaką zesłał mi Pan (Alleluja, Amen, Heja) ja się nie nudzę, ja się tobą nie nudzęNie chcę żyć polityką, kiedy tłumy na mieście Ja córkom zrobię jeść Nic nie muszę, ja wszystko mam, wszystko mam I Ciebie i małe i więcej nie muszę już nic Weź nie pytaj, weź się przytul, weź tu ze mną, weź tu bądź Weź nie młodniej, weź się starzej, razem ze mną idź krok w krok Weź nie pytaj, weź się przytul, weź tu ze mną, weź tu bądźWeź, nie pytaj!.

Weź nie pytaj - hymn matek!

Zresztą, wszystkie jego utworu nie mogą .. "Weź nie pytaj" to obecnie najpopularniejsza piosenka w Polsce, która podbiła serca słuchaczy.. Codziennie od nowa cię kocham, no kocham.. Oficjalny teledysk do utworu od czerwca został odtworzony blisko 65 mln razy na YouTubie.. Utwór grają wszystkie największe rozgłośnie radiowe i nie przesadzimy, jeśli napiszemy, że nuci go cała Polska.. Ja się nie nudzę, ja się tobą nie nudzę.. Furorę zrobił w internecie także oficjalny.. Jej ogromny sukces sprawił, że wiele osób zaczęło zastanawiać się nad znaczeniem słów piosenki.Wakacyjny muzyczny hit w Polsce to bezsprzecznie "Weź nie pytaj" Pawła Domagały.Do tej pory zebrał on ponad 62 miliony wyświetleń na YouTube.. Ja się nie nudzę, ja się Tobą nie nudzę.PAWEŁ DOMAGAŁA - Weź nie pytaj Tekst piosenki Weź nie pytaj Ciągle chodzę w te same miejsca Bo gdzie indziej miałbym być Nie, nie szukam, ja wszystko mam Teraz trzymam to w rękach Bo nie chce wypuścić już nic Nie chcę przygód Ja ciebie mam, Ciebie mam Największa przygodę jaka zesłał mi Pan Ja się nie nudzę Ja się tobą nie nudzęWeź się starzej, Razem ze mną Idź krok w krok.. Zamów już dziś: Zapisz się do bazy, a jako pierwszy otrzymasz info o biletach!. Malwina Bakalarz z popularnego bloga parentingowego Bakusiowo.pl zaprezentowała macierzyńską wersję piosenki..

Jesteście fanami przeboju Pawła Domagały i znacie jego tekst?

NEWS WIADOMOŚCI HITY GORĄCA 20 RAP 20 CO BYŁO GRANE .Paweł Domagała - teksty piosenek.. W serwisie YouTube obejrzano go już 50 milionów razy.. Razem ze mną idź krok w krok.. Największą przygodę jaką zesłał mi Pan.. https:.May 23, 2022Paweł Domagała - "Weź nie pytaj .. Jestem tego wart - Paweł Domagała [tekst piosenki] Nie okalecz mnie - Paweł Domagała [tekst piosenki] Warszawa - Paweł Domagała [tekst piosenki] Tu i teraz - Paweł Domagała [tekst piosenki] "1984" - wyjątkowe wydanie z "Domem na skale"!Użyj mojego kodu na KayDrop _KACPEREQQQOdwiedź insta piosenki "Weź, nie pytaj!". Wolności ja nie chcę, miłości tak dużo mi daj, weź no daj!. Weź nie młodniej, weź się starzej.. Romantyczny tekst i spokojna melodia sprawiły, że "Weź nie pytaj" okrzyknięto również hitem polskich wesel.. Nie chcę żyć polityką, Kiedy tłumy na mieście, Ja córkom zrobię jeść (warzywka jedz).. Sprawdźcie się w naszym quizie.. Paweł Domagała w potrójnej roli;Oficjalny teledysk do utworu Pawła Domagały od czerwca został odtworzony ponad 52 mln razy na Youtubie.. Piosenka Pawła Domagały "Weź nie pytaj" miała już wiele coverów (m.in. w wersji po śląsku), ale takiego jeszcze nie było.. Weź nie pytaj, weź się przytul.. Nie chcę przygód, ja Ciebie mam, Ciebie mam.. W sieci pojawia się coraz więcej filmików, na których widać młode pary, które chętnie śpiewają "Weź nie pytaj" na swoich weselach..

Powodzenia!Jun 30, 2021Tekst piosenki "Wystarczę ja" - Paweł Domagała 1.

Powiedz, że mnie kochasz Nie żałujesz żadnej z chwil Obudź w środku nocy Wtul się we mnie z całych sił Powiedz, że wciąż czujesz dreszcz Kiedy zbliżam się Że nie wszystko o mnie wiesz A wciąż poznać chcesz Ref..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt