Test z lektury mała księżniczka

Pobierz

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. 2.wymień postacie: pierwszoplanowe,drugoplanowe,epizodyczne 3.opisz najciekawsze wydarzenie lub problem przedstawiony w książce.Sara Crewe - tytułowa mała księżniczka.. tylko tego nie umiem: 1.określ miejsce i czas wydarzeń ukazanych w dziele.. W tym wydaniu wynajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wyszczególnionie zagadnień, które na ogół pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę i w podręcznikach i na klasówkach.Mała księżniczka.. Sprawdź, czy znasz tę filozoficzną powiastkę wystarczająco dobrze, aby odpowiedzieć na te 12 pytań!Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Tatuś przywiózł dziewczynkę do szkoły w Anglii ze względu na niezdrowy klimat w Indiach.. Siedmioletnia Sara Crewe trafia prosto z Indii do londyńskiej pensji panny Minchin.. Konkurencja.jakie pytania mozna zadac do lektury Mała Księżniczka.. Login Hasło Zapamiętaj mnie.. Rozwiąż test ».. Zresetuj .. najnowsze testy, wypracowania i ściągi od teraz na twojej poczcie .. Zobacz więcej.. Zapraszamy!Mała Księżniczka - przetestuj swoją wiedzę.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "Mała księżniczka" F. H. Burnett..

Przeczytaj recenzję Mała księżniczka.

Zachwycająca i wzruszająca powieść o szlachetności, która potrafi przetrwać najcięższe próby.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Wydanie śladowej księżniczki kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Popularne testy.. Która z postaci wypowiedziała następujące słowa?Książka Mała księżniczka.. Jej ojciec, kapitan Crewe pracuje w Indiach, jest bardzo bogaty.. Kiedy ją poznajemy jest śliczną siedmioletnią dziewczynką.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. pomocy mamy miec test a ja mam wymyslec pytania takie mamy zadanie domowe ( niektore z tych pytan beda wybrane do testu) aha i to ma byc na ABC.. 80 dni dookola swiata" Test ogolnie jest latwy=) Jak ktos przeczytal lekture, to na pewno napisze 100/100 pkt.=)=)=)Kajko i Kokosz.. Do pędów róż.. Sprawdź czy dobrze przeczytałeś tą książkę!. .Wydanie Małej księżniczki kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Sprawdź swoją wiedzę!. Ula, Pestka, Marian zaprzyjaźnili się z Zenkiem, który bardzo im imponował.. Matka - Francuzka - zmarła przy urodzeniu Sary.. Stwórz test.. Jeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Początkowo dziewczynka jest traktowana przez przełożoną pensjonatu jak tytułowa księżniczka, gdyż kobiecie tej zależy wyłącznie na pieniądzach, a nie na dobru dziecka.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mała księżniczka" F. H. Burnett..

Wpisz kod z obrazka.Mała księżniczka.

Mała księżniczka (F. H. Burnett) - Test - Język polski - Opracowania.pl.. Czego najbardziej pragnęła mała syrenka?. Test zawiera 16 pytań.TEST Z LEKTURY: Mały Książę.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Mała księżniczka - Przetestuj swoją wiedzę - Quizy, testy online.. Mała księżniczka to, obok Tajemniczego ogrodu i Małego lorda , jedna z najbardziej znanych powieści Frances Hodgson Burnett.mała księżniczka wypracowanie Logowanie.. Jak profesor Gąsowski nazywał Adama?. Do zboża.. Zaloguj.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Lekcja zakończyła się szybko i pozostała .Kim jest dżentelmen z Indii, jaką rolę odegra tresowana małpka i co stanie się z małą księżniczką?. Pięć pytań do każdego rozdziału!. Ile lat miała Sara, gdy przybyła na pensję panny Minchin.(1p.). Lektura z opracowaniem autorstwa Hodgson Burnett Frances , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 11,49 zł .. Na bezludnej wyspie.. 10.W jaki sposób Adam zdobył list Francuza.. Co Cisowski zakopał w ogrodzie i dlaczego uczynił to nocą..

2.Plik Test wiedzy o lekturze Mała księżniczka F.H.

"Mała księżniczka" autorstwa F. H. Burnett to opowieść o skromnej, miłej oraz zamożnej dziewczynce, którą ojciec przywozi do Anglii do pensjonatu panny Minchin, gdyż klimat indyjski nie był odpowiedni dla dorastającej córki.. Dziewczynce rozpieszczanej przez samotnego ojca ma i tutaj nie zbywać na niczym.serdecznie.. Mała, tak w postępowaniu swym dziwna Sara, była dlań ważną, nieodzowną towarzyszką; zdawał sobie więc sprawę z tego, że będzie bardzo markotny i osamotniony, gdy powróciwszy do Indii i wszedłszy do bungalowu, nie zastanie w nim małe osóbki w białe sukience.Świat Małej Księżniczki "Zapomniałam".. Burnett.pdf na koncie użytkownika martap1978 • folder Mała księżniczka • Data dodania: 3 maj 2011.Antoine de Saint-Exupéry, "Mały Książę" - test z lektury na poziomie trudnym.. Up next.Dzielny ołowiany żołnierz ze wszystkich zabawek najbardziej polubił: a. diabełka z pudełka b. swoich 25 braci c. papierową tancerkę 10.. 0.Zagadnienia do lektury pt. ,,Mała Księżniczka", pomożecie?. Czerwony rower Michała pędził z ogromną szybkością.. » Strona główna » Książki i komiksy » Książki » Mała księżniczka.Test wiedzy o lekturze "Mała księżniczka" F.H.. Zaloguj się, aby móc skorzystać z tej opcji.. Kim jest?. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury..

Test dla tematu: Mała księżniczka (F. H. Burnett).

Opracowała: mgr Jolanta Baran Imię i nazwisko .. Klasa.. MAŁA KSIĘŻNICZKA 1.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Stwórz fiszki.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Mała księżniczka lektura z opracowaniem na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. a. zdobyć serce księcia b. zostać czarodziejką c.być królową oceanu 11. test ze znajomosci lektury mala ksiezniczka .. Frances Hodgson Burnett Mala ksiezniczka tlum.. Ojciec pracuje w Indiach przy kopalni diamentów.. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze!. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Lektura z opracowaniem.. Ile kolców miała róża do obrony przed światem?. Burnett Imię, nazwisko , klasa.. Ponadczasowa opowieść o przyjaźni i sile charakteru.. Gdzie pan Crew odwiózł córkę?Lektura Pan Samochodzik i templariusze" Z. Nienacki, test.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczace lektury Mala ksiezniczka, ktora napisal Burnett Frances Hodgson, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie - strona 2.test ze znajomości lektury mała księżniczka.pdf (22 KB) Pobierz.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieTest zawiera 16 pytań..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt