Na pierwszym planie tłumaczenie angielski

Pobierz

Ta strona korzysta z plików cookie.. Wchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę https: .1 day agoWchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę w celu poprawy jakości przeglądania naszej witryny, analizy ruchu w naszej witrynie, a także wyświetlania spersonalizowanych treści promocyjnych i reklamowych.Musisz przetłumaczyć "STAWIAĆ NA PIERWSZYM PLANIE" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.pierwszy plan po angielsku Tłumaczenie pierwszy plan na angielski to między innymi: foreground, the foreground (znaleźliśmy 2 tłumaczeń).. Zaloguj się .. Wypróbuj za darmo.Tłumaczenia w kontekście hasła "w pierwszym planie" z polskiego na angielski od Reverso Context: Luneta Firefield 1-6x24 z krzyżem w pierwszym planie umożliwia oszacowanie odległości dla każdego powiększenia.Tłumaczenie słowa 'na pierwszym planie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Hasło "pierwszych" nie jest obecnie dostępne w słowniku.. Co znaczy i jak powiedzieć "pierwsze skrzypce" po angielsku?. George na pierwszym planie, wskazujący na niebo.być na pierwszym planie volume_up hold centre stage {czas.}.

... na pierwszym planie jest po angielsku, tłumaczenie i wymowa.

Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Tłumaczenia w kontekście hasła "na pierwszym planie są" z polskiego na angielski od Reverso Context: Jeśli nie możesz bez nich, to budynki na pierwszym planie są lepiej malowane w jasnych kolorach, a te, które znajdują się na końcu witryny w ciemności.Tłumaczenie słowa 'na pierwszym planie' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Powiązane zwroty — "pierwszoplanowy" przymiotnik.W słowniku polsko - angielski znaleźliśmy 2 tłumaczeń na planie, między innymi: on location, on set.. Był to pierwszy rzymski kościół na planie koła inspirowanym Bazyliką Grobu Świętego w Jerozolimie.. (To jest pierwszy raz, kiedy usłyszałem to nazwisko.). Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "STAWIAĆ NA PIERWSZYM PLANIE" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Centralne pomieszczenie zbudowane na planie koła miało ok. 135 metra średnicy.. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich..

Wyniki dla "na pierwszym planie".

(Ten argument musi znaleźć się na pierwszym planie, gdy napiszesz od nowa swój artykuł.. Podobne słówka.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.Tłumaczenie hasła "pierwszym planie" na angielski Rzeczownik foreground forefront front the fore the first plan Centre Stage Więcej W odróżnieniu od mrocznych diakonów, na oświetlonym pierwszym planie towarzyszą świętemu Wincentemu dwie kobiety.. There was a time once, we were on location some terrible hotel.Wchodząc na stronę akceptujesz Politykę Prywatności i wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz uzyskiwanie dostępu do danych przez stronę w celu poprawy jakości przeglądania naszej witryny, analizy ruchu w naszej witrynie, a także wyświetlania spersonalizowanych treści promocyjnych i reklamowych.Tłumaczenie hasła "w dwudziestym pierwszym wieku" na angielski.. bab.la - Online dictionaries, vocabulary, conjugation, grammar .. Jakie jest tłumaczenie "na pierwszym planie" w angielsko?. angielski .Po angielsku na pierwszy plan znaczy: to the fore (znaleźliśmy 1 tłumaczeń).. na planie tłumaczenia na planie + Dodaj on location Pewnego razu byliśmy na planie, w jakimś okropnym hotelu.. Tłumaczenie mowy, funkcje offline, synonimy, odmiana czasowników, gry.pierwszy, początkowy.. Co znaczy i jak powiedzieć "czołowy, wybitny" po angielsku?. pierwszy plan noun najwyższe miejsce w hierarchii, któremu nadaje się wartość priorytetową +1 definicje tłumaczenia pierwszy planczołowy, wybitny - tłumaczenie na angielski oraz definicja..

Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - angielski!

Opisywanie obrazka.. (To jest pierwszy krok, który powinniśmy wykonać.). bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.Sprawdź tłumaczenia 'na pierwszym planie' na język angielski.. (Jego pierwszą reakcją było zszokowanie.. Jest przynajmniej 6 443 przykładowych zdań z na pierwszy plan.. pl.Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa na pierwszym planie i dodaj je do swoich fiszek.. (Kwestia pensji stała się właśnie kluczowa.). Matura ustna podstawowa.. [idiom] more_vert być na pierwszym planie to hold centre stage Przykłady użycia Polish English Przykłady kontekstowe "na pierwszym planie" w angielsko Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'na pierwszym planie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.. Przykładowe zdania z pierwszy plan zawierają przynajmniej 11 606 tłumaczeń.. Między innymi: .. Utrzymuj wyraźne poczucie sukcesu na pierwszym planie świadomości i odrzuć materiał negatywny, jeśli cię pochwyci.Tłumaczenia w kontekście hasła "planie" z polskiego na angielski od Reverso Context: w planie restrukturyzacji, planie działania, planie działań, na pierwszym planie, w planie operacyjnym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt