Sumptuastic bo mam ciebie tekst

Pobierz

A ja, ja bez Ciebie już nie będę nic wart,Znajdź tekst utworu Sumptuastic - Bo mam Ciebie i wyszukaj Sumptuastic.. Powiedz, dokąd ta droga zaprowadzi ich.. Sumptuastic - Bo Mam Ciebie (Kinky Man Remix) Sumptuastic - Dla Ciebie 2011 (BunHeaD Dance Remix) Sumptuactic - Bo mam Ciebie (Remix) Creatix-Sumptuastic-Niebo_Bez_Ciebie (CreatiX_Re-Mix_) kasia glinka mam ciebie ,masz mnie.. Życie pędzi do przodu bez postoju na sen Zostawiając marzenia w morzu gorzkich łez Nie ma czasu na miłość, zawsze musisz gdzieś biec Ludzkie cienie bez twarzy jak okręty we mgle W ciągłym lęku z dnia na dzień.. Inni gonią karierę, zabijają by żyć.. Sumptuastic - Czekając na Słońce (+6) 11.. W ciągłym lęku z dnia na dzień.. Sumptuastic - Bo mam Ciebie (+40) 9.. Sprawdź słowa piosenki Niebo bez Ciebie Sumptuastic, zobacz teledysk.. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.Bo mam Ciebie Sumptuastic tekst piosenki oraz tłumaczenie.. Sumptuastic - Czy wiesz (+7) 12.Tekst piosenki: Powiedz dokąd zmierzasz, czy znajdziemy się?. Muzyka jaką grają to pop-rock z wpływami dance.. Nie ma czasu na miłość, zawsze musisz gdzieś biec.. O Tobie.. o Tobie chce śnić dla Ciebie chce żyćSumptuastic - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. A ja patrzę na Ciebie, kiedy Ty słodko śp.Występ zespołu Sumptuastic w telewizji Trwam 14.02.2010Oglądaj wideo Bo mam Ciebie w wykonaniu Sumptuastic z albumu Cisza za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Sumptuastic - polski zespół muzyczny, pochodzący z Bolesławca, istniejący od 2000 roku..

Sumptuastic - Bez ciebie (+17) 8.

: Dla Ciebie, rozkwitne jak kwiat, polece jak ptak, Ty bądź.. Bądź ze mną.. Ja bez Ciebie nie mam szans, by tak.. Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.Trzeci klip zespołu Sumptuastic z 2005 roku do kolejnego singla promującego drugą płytkę "Cisza".. Sumptuastic - Bo mam Ciebie (+40) 5.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. Wiesz gdy widzę jak śnisz, wiem że mam po co żyć.. A ja patrzę na Ciebie, kiedy Ty słodko śnisz.A ja patrzę na Ciebie, kiedy Ty słodko śpisz.. 4.Więc zostań bo kocham Cię .. nie szukaj nic, już wszystko masz Ref: Dla Ciebie x2 Rozkwitnę jak kwiat Polecę jak ptak Ty bądź, bądź ze mną .Sumptuastic to sześcioosobowa grupa pochodząca z Bolesławca, która powstała w 2000 roku.. Sumptuastic - Niepokonani (+23) 7. .. Bo Ty w swoich oczach wszystkie moje masz sny, zatopiłeś okręt smutków mych głęboko!. Bo wiesz, za tysiąc lat nie będzie nikt pamiętał nas Tym jednym życiem trzeba żyć, beztrosko śnić i iść Dopóki płynie nasza krew, dopóki Ciebie mam, Ty mnie Nikt nie pokona nigdy nas, nie maja szans, nie mają szans I odpłyniemy kiedyś razemSumptuastic - teksty piosenek, tłumaczenia piosenek i teledyski.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego..

Zobacz słowa utworu Bez ciebie wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.

Bo to wszystko jest dla Ciebie I zapomnij już Trudno, stało się Ślad przegranych dni Pozostanie w tle Nawet jeśli dziś Tak niewiele masz Nie przestawaj chcieć Wszystko ma swój czas Nie ma drogi w tył Nie uciekniesz dziśSumptuastic - Niepokonani - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Sumptuastic - Kocham Cię (+22) 6.. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.Posłuchaj utworu Bo Mam Ciebie wykonywanego przez Sumptuastic, liczba Shazamów: 1,054.Sumptuastic - Niebo bez ciebie tekst piosenki.. Nauczyłaś mnie marzyć, wierzyć i silnym być.. Bo ja, ja bez Ciebie nie mam szans, By tak przez cały czas, Wciąż do przodu iść pod wiatr, gonić świat.. Sumptuastic - Cisza (+15) 10.. Zycie pędzi do przodu bez postoju na sen.. Zespołowi wiedzie się jednak znacznie lepiej niż poprzednim kapelom Janusza i ich debiutancki album "Bo to wszystko jest dla Ciebie" pojawia się na rynku już w 2003 roku.Kiedy słońce świeci na niebie,Kiedy ogrzewa mnie i CiebieWtedy me szczęście rozkwita jak róża,Wtedy nie zniszczy nas nawet burza.Kiedy tulisz do siebie me ci.Sumptuastic - Niebo bez Ciebie - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Ludzkie cienie bez twarzy jak okręty we mgle.. Sprawdź słowa piosenki Bo mam Ciebie Sumptuastic, zobacz teledysk.. zostan, bo kocham Cię nie odchodź, nie zostawiaj mnie ..

Skład zespołu to sied...10. sumptuastic - bo mam ciebie (deimos and relative remix) 13.

Bo ja, ja bez Ciebie nie mam szans, By tak, przez cały czas, Wciąż do przodu iść pod wiatr, gonić świat.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Życie pędzi do przodu bez postoju na sen Zostawiając marzenia w morzu gorzkich łez Nie ma czasu na miłość, zawsze musisz gdzieś biec Ludzkie cienie bez twarzy jak okręty we mgle W ciągłym lęku z dnia na dzień A ja patrzę na Ciebie, kiedy Ty słodko śpisz Pokazałaś, kim jestem bym mógł sobą być.Sumptuastic: Bo mam ciebie.. Główną rolę odegrała: Marta Matyjasik / MISS POLONIA 2002, .Sumptuastic - To dla ciebie - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Debiutancki album ".bo to wszystko jest Dla Ciebie" wydany w 2003 roku osiągnął ogromny sukces, sprzedając się w nakładzie ponad 100 tysięcy egzemplarzy.Sumptuastic - Rozkosz - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Bo Ty w swoich oczach wszystkie moje masz sny Zatopiłeś okręt smutków mych głęboko A ja, ja bez Ciebie już nie będę nic wart,Oglądaj wideo Bo mam Ciebie w wykonaniu Sumptuastic z albumu Cisza za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.Bo mam Ciebie.. Zostawiając marzenia w morzu gorzkich łez.. W zamian za nic uczyniłeś lepszą mnie Za każdy dzień, za piękny sen, nawet za łzy Za to co mam, że nadal trwam, dziękuję dziś Tak mało wiary w Ciebie, a dalej gnasz Nie szukasz, bo tak lepiej - co jest to masz Choć ciągle tylko cierpisz - uśmiechasz sięSumptuastic - Bez ciebie - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk..

Znajdź tekst piosenki oraz tłumaczenie piosenki i zobacz teledysk swojego ulubionego utworu.

Sumptuastic - Mów mi szeptemSumptuastic to sześcioosobowa grupa pochodząca z Bolesławca, która powstała w 2000 roku.. A ja, ja mam Ciebie, cała reszta to nic.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt