Napisz list do ferenca molnara z prośbą o szczęśliwe zakończenie

Pobierz

4914 Język polskiDrogi Panie Ferenc Molnar piszę do Pana z prośbą o szczęśliwe zakończenie dla książki ,,Cłopcy z placu broni.W ten sposób może Pan zyskać więcej czytelników.. Niedawno miałam okazję przeczytać powieść "Chłopcy z Placu Broni".. Zobacz 12 odpowiedzi na pytanie: napisz list do ferenca Molnara z prośbą o szczęśliwe zakończenie książki chłopcy z placu broniList do autora powieści "Chłopcy z Placu Broni", Ferenca Molnara, z prośbą o inne (szczęśliwe) zakończenie.. Potrzebna na jutro!. Zacząłem już tak: Niedawno czytałem Pana książkę, p.t.. Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne szczęśliwe zakończenie "Chłopcy z Placy Broni" .. .Jest to dla mnie ważne(możesz podać swój powód albo zmienić zakończenie).Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne zakończenie książki ,,Chłopcy z placu broni" .. 0 odpowiedzi.. !Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne szczęśliwe zakończenie książki.Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o szczęśliwe zakończenie książki pt."Chłopcy z placu broni".. pomocyyy !. Szanowny Panie, piszę do Pana w ważnej dla mnie i moich kolegów z klasy sprawie.. W książce opisał Pan życie grupy zwykłych chłopców, którzy nie mogli znaleźć miejsca do zabawy, więc zaczęli bawić się na placu budowy.Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne - szczęśliwe zakończenie.. Ferenc Molnar to autor książki chłopcy z placu broni..

Napisz List do Ferenca Molnara, z prośbą o inne szczęśliwe zakończenie!!!

0 głosów.. Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o szczęśliwe zakończenie książki Chłopcy z Placu Broni na dwie strony.Napisz list do Ferenca Molnara o szczęśliwe zakończenie do powieści ,,Chłopcy z Placu Broni'' Pilne na jutro !. ,,Chłopcy z placu broni".. zadanie dodane 19 listopada 2016 w Język polski przez użytkownika klaudia Lipinska [Szkoła podstawowa] | 115 wizyt.. Opublikowany in category Polski, 28.10.2020 >> .. Zadanie: list do autora chlopcow z placu broni z prosba o. przeczytałam książkę Pana autorstwa pod tytułem ,,Chłopcy z Placu broni".Szanowny Panie Ferenc.Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o szczęśliwe zakończenie książki Chłopcy z Placu Broni na dwie strony.. Bardzo mi się podobała, ale niestety uważam że zakończenie powinno być weselsze.. ; ** Proszę - dam najkęęę .. opisz wizję świata zawartą w rozdziale Apokalipsy Sw.. <3 Ma mieć 3 akapiuty i zajmować niecałą kartkę A4 (z zeszytu)List do autora powieści "Chłopcy z Placu Broni" Ferenca Molnara z prośbą o inne (szczęśliwe) zakończenie książki JUŻ 9902 WYPRACOWANIA W BAZIE!. 0 głosów.. ULÓŻ MODLITWĘ, W KTÓREJ .Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne szczęśliwe zakończenie książki "Chłopcy z placu broni"NA DZISIAJ..

j.w.;dd.Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne - szczęśliwe zakończenie .

zadanie dodane 22 listopada 2016 w Fizyka przez użytkownika niezalogowany [Studia] | 246 wizyt.. Charakterystyka małego księcia .List do autora powieści "Chłopcy z Placu Broni", Ferenca Molnara, z prośbą o inne (szczęśliwe) zakończenie.. trzeba dużo napisać.. Zacząłem już tak: Niedawno czytałem Pana książkę, p.t.. Z góry dziękuję.. Question from @Kulka45 - Szkoła podstawowa - PolskiNapisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne szczęśliwe zakończenie książki ,,Chłopcy z placu broni'' - MidBrainartNapisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne zakończenie książki ,,Chłopcy z placu broni" .. ekranizacji .. Question from @Tymoteuszwielki - Szkoła podstawowa - PolskiSzanowny Panie Molnarze!List do autora powieści "Chłopcy z Placu Broni", Ferenca Molnara, z prośbą o inne (szczęśliwe) zakończenie.. ,,Chłopcy z placu broni".. 0 odpowiedzi.. 0 odpowiedzi.. Ksiązka ta ma smutne zakończenie i dlatego nie przyjemnie mi się ją czytało.Bardzo bym chciała żeby Pan spełnił moją prośbę.Zadanie: list do autora chlopcow z placu broni z prosba o Rozwiązanie:zamiast śmierci ernesta nemeczka powinno być takie szczęśliwe zakończenie nemeczek został wpisany dużymi literami przez zbieraczów kitu do księgi wszyscy zostali przyjaciółmi i zamiast walczyć o plac połączyli siły i razem grali w palanta spotykali się po szkole i prowadzili wspólne zabawy pozdawiamList do Ferenca Molnara..

Jana (9,1-12) ...Napisz List do Ferenca Molnara, z prośbą o inne szczęśliwe zakończenie.

Lektura pt. ,, Chłopcy z Placu Broni " Podaj przykład szczęśliwego zakończeniadynamika fizyka zadanie z małpa.. Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne szczęśliwe zakończenie powieści "Chłopcy z Placu Broni".Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Napisz list do pana molnara z prośba o szczęśliwe zakończenie ksiązki "Chłopcy z placu broni"Napisz rozprawkę na temat: Motywy apokalipsy i katastrofy w kulturze.. Historia napisana przez Pana bardzo mnie zaciekawiła, ale jej zakończenie było moim zdaniem .Napisz list do ferenca Molnara z prośbą o szczęśliwe zakończenie książki chłopcy z placu broni.. 0 głosów.. proszę o pomoc !. Dam najlepszą odpowiedź.Napisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne-szczęśliwe zakończenie książki pt ,,Chłopcy z placu broniNapisz list do Ferenca Molnara z prośbą o inne szczęśliwe zakończenie .. Szanowny Panie, piszę do Pana w ważnej dla mnie.. Tylko musicie napisać że nie czytałam książkę tylko w tv tzn .. NAPISZ LIST DO FERENCA MOLNARA Z PROŚBĄ O SZCĘŚLIWE ZAKOŃCZENIE KSIĄŻKI PT CHŁOPCY Z PLACU BRONI Answer.. Szanowny Panie, piszę do Pana w ważnej dla mnie.. Napisz list do organizatorow.kto z bohaterów i w jaki sposób mógłby zapobiec śmierci nemeczka?. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-06-05 13:36:19.Napisz list do Ferenca Molnara autora ,,Chłopcy z Placu Broni''z prośbą o szczęśliwe zakończenie.Zaproponuj własny pomysł i opisz go w 3 zdaniach Zastosuj odpowiednie do adresata zwroty i formę grzecznościową .DAJE 15 punktów !.

;Dnapisz list.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt