Tekst piosenki wakacje z blondynką

Pobierz

Teskt oryginalny: zobacz tłumaczenie ›.. Ja nie mam oporu, chcę spróbować tego.Wakacje koloru blond W popołudniową godzinę Po prostu spotkałem ją Dziewczynę z bursztynu Na plaży koloru blond A potem słońce plaża A czas obok sobie biegł I zamiast kalendarza Co dzień jej przybywał pieg, jeden pieg Tych piegów było trzydzieści A może trzydzieści dwa W tym czasie się mieści Blondynka, plaża i ja To staje się prawdziwe,Tekst piosenki: To była blondynka Ten kolor włosów tak zwą Sprawiła że miałem Wakacje koloru blond W popołudniowa godzinę Po prostu spotkałem ją Dziewczynę z bursztynu Na plaży koloru blond A potem słońce plaża A czas obok sobie biegł I zamiast kalendarza Co noc jej przybywał pieg Jeden pieg Tych piegów było trzydzieści A może trzydzieści dwaTekst piosenki: Wakacje z blondynką.. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ośrodek Kultury "Biblioteka Polskiej Piosenki" zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w .w popoludniową godzinę po prostu spotkałem ją dziewczynę z bursztynu na plaży koloru blond a potem słońce plaża a czas obok sobie biegł i zamiast kalendarza co dzień jej przybywał pieg jeden pieg.7 days agoMaciej Kossowski - Wakacje z blondynką..

Sprawiła, że miałem wakacje koloru blond.

Dziewczyna ta przy mnie, a ja.. UPROWADZENIE AGATY, wykonuje Seweryn Krajewski PRZEŚLICZNA WIOLONCZELISTKA - SkaldowieMay 4, 2021White 2115 - Afterparty - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. WAKACJE KOLORU BLĄD.. Krzysztof Kiljański - Od Świąt Do Świąt (Teksty piosenek)Akordy,Chwyty - Wykonawcy: Maciej Kossowski, tekst: Jonasz Kofta, muzyka: Juliusz Loranc.. Inne piosenki Maciej Kossowski (4) Wakacje z blondynką (fajne) - Maciej .WAKACJE Z BLONDYNKĄ, nuty i tekst na stronie nuty.pl .. Piosenki z linią melodyczną, akordami, diagramami chwytów gitarowych oraz układami palców na klawiaturze.. Zaproponuj inne wideo .. Na dworze wciąż upałWakacje są tuż tuż Wykonuje nowych ruch Wsiadam do mych czterech kół Wrzuć na luz na luz Wakacje są tuż tuż Wykonuję nowych ruch Wsiadam do mych czterech kół Brum Brum Brum Brum Wsiadam do mych czterech kół Brum Brum Brum Brum Wsiadam do mych czterech kół {Zwrotka 2} Z nogami mam problеm, ale to nie problem Robię ruchy oni .To byla blondynka ten kolor wlosow tak zwa Sprawila ze mialem wakacje koloru blad.. Cicha .. Utworzone: 29 grudzień 2021 2.. W popoludniowa godzine na plazy spotkalem ja dziewczyne z bursztynu na plazy koloru blond A potem slonce plaza a czas obok sobie biegl i zamiast kalendaza co noc jej przybywal pieg jeden pieg Tych piegow bylo trzydziesci a moze trzydziesci dwa W tym czasie sie miesciTekst Powiązania Strzałka To była blondynka, ten kolor włosów tak zwą..

Wakacje z blondynką Tekst piosenki.

TO BYŁA BLONDYNKA.. Tłumaczenie.Tak dziewczyna ta, bo lato trwa.. Spacery po plaży z tą piękną dziewczyną.. Teksty: 12 Tłumaczenia: 0 Wideo: 7.. Tych piegów było trzynaście,Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Wakacje z blondynką: Trzy razy pojawia się tekst blond po polsku.. W końcu są wakacje, czuję w chuj Jedziemy w trasę znowu zrobić gnój Pięć osób w aucie, stary świat jest mój I .Today Tekst piosenki; Nagrania (220) Duety (1) Kup podkład.. Popołudniową godziną spotkałem po prostu ją, dziewczynę z bursztynu, na wydmach koloru blond.. Zobacz wykonania użytkowników serwisu iSing.pl i nagraj swoją wersję utworu!. A potem słońce, plaża, a czas obok sobie biegł I zamiast kalendarza co dzień jej przybywał pieg, jeden pieg.wakacje koloru blond.. Najnowsze; Ranking nagrań ; Nagrania znajomych; 2:11.. Wakacje z blondynką - To była blondynka ten kolor włosów tak zwą Sprawiła że miałem wakacje koloru blond.. TEN KOLOR WŁOSÓW TAK ZWIĄ.. Dwa razy pojawia się tekst spotkałem ją A teraz wspominam wakacje koloru po polsku.. White 2115 - Afterparty - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. /clarinet solo/ To staje sie prawdziwe kiedy pozostaje w nas jej plowozlota grzywe co noc wichrzy cieply wiatr w moich snach To byla blondynka ten kolor wlosow tak zwaTekst piosenki: To była blondynka, ten kolor włosów tak zwą, Lista utworów: Apetyt na życie - Hanna Banaszak Eliksir życia - Patrycja Markowska Idę na plażę - Video Magiczna Moc - Piotr Rubik i Iwona WęgrowskaSłuchaj nagrań piosenki Maciej Kossowski - Wakacje z blondynką..

Tekst piosenki; Nagrania (218) Duety (1) Kup podkład.

Maciej Kossowski.. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. W popoludniową godzinę po prostu spotkałem ją dziewczynę z bursztynu na plaży koloru blond A potem słońce plaża a czas obok sobie biegł i zamiast kalendarza co dzień jej przybywał pieg jeden pieg Ich było trzydzieści a może trzydzieści dwa W tym czasie się mieści blondynka, plaża i ja.. W popołudniową godzinę po prostu spotkałem ją, Dziewczynę z bursztynu, na plaży koloru blond.. Tekst piosenki; Nagrania (11) Duety (1) Inne piosenki Maciej Kossowski (4) Wakacje .. Dołącz do wielkiej społeczności i nagrywaj własne wersje popularnych piosenek z ogromnej bazy profesjonalnych .. Rynek, 19.06.2011Oglądaj wideo Wakacje z blondynką w wykonaniu Maciej Kossowski z albumu Wakacje z Blondynką za darmo, i zobacz grafikę, tekst utworu oraz podobnych wykonawców.UCIEKAJ MOJE SERCE - piosenka z filmu JAN SERCE, śpiewa Seweryn Krajewski GDZIE SIĘ PODZIAŁY TAMTE PRYWATKI - Wojciech Gąssowski WAKACJE Z BLONDYNKĄ Maciej Kossowski WIELKA MIŁOŚĆ (CZEKASZ NA TĘ JEDNĄ CHWILĘ) - piosenka z filmu Marka Piwowskiego pt.. Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Maciek Maleńczuk wraz .wakacje z blondynką maciej kossowski e h7 e h7 to była blondynka ten kolor włosów tak zwą e a e h7 e sprawiła że miałem wakacje koloru blond h7 e h7 w popołudniową godzinę po prostu spotkałem ją e a e h7 e dziewczynę z bursztynu na plaży koloru blond a d g gf#e a potem słońce plaża a czas obok sobie biegł a d g h7 i zamiast kalendarza co dzień …Zgłoszenie do artykułu: Wakacje z blondynką..

Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Wakacje z blondynką.

Wakacje z blondynką - Maciej Kossowski zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. PO PROSTU SPOTKAŁEM JĄ.. Tak bardzo kocha, kocha każdego dnia.. W POPOŁUDNIOWĄ GODZINĘ.. A potem słońce, plaża, a czas obok sobie biegła czas obok sobie biegl i zamiast kalendaza co noc jej przybywal pieg jeden pieg Tych piegow bylo trzydziesci a moze trzydziesci dwa W tym czasie sie miesci wakacje plaza i ja.. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Bo ona jak diabeł wciąż kusi do złego.. Profil artysty .. Tak dziewczyna ta bo lato trwa tak bardzo kocha, kocha każdego dnia dziewczyna ta przy mnie, a ja przez nią żadnej letniej nocy nie mogę spać.. Najnowsze.. Przez nią żadnej letniej nocy nie mogę spać (x3) Ja kocham wakacje jak dni letnie płyną.. Profil artysty.. DZIEWCZYNĘ Z BURSZTYNU.Wakacje z blondynką - tekst piosenki zgłoś błąd / edytuj tekst edytuj video do ulubionych To była blondynka, ten kolor włosów tak zwą Sprawiła, że miałem wakacje koloru blond.. Nareszcie wakacje maj, czerwiec przeminął przede mną wyzwanie chce być z tą dziewczyną bo ona jak anioł ma włosy ze złota, a kumple mówili że to jeszcze cnota.. Trzy razy pojawia się tekst W popołudniową godzinę po prostu po polsku.. Wakacje z blondynką - Maciej Kossowski .. Zobacz słowa utworu Afterparty wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.. Sprawiła, że miałem wakacje koloru blond.. Wakacje z blondynką .. (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki Cicha Noc eSjiAMsEAW4 Cicha noc, święta noc Pokój niesie ludziom wszem, A u żłóbka Matka święta Czuwa sama, uśmiechnięta, Nad Dzieciątka snem, Nad Dzieciątka snem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt