Jeden dzień jedna noc a w życiu jakby piękniej

Pobierz

SMS dodany przez anonim.. Jeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej Życzenie dodane przez.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jun 14, 2022" Jeden dzień, jedna noc, a w życiu jakby piękniej.". Jak Wam się podoba zimowa odsłona iglaków?. Lecz nikt tu nie jest winny.Tekst piosenki Nie Stało Się Nic Jeden dzień, jedna noc A w życiu jakby piękniej Byłem z nią parę chwil Było tak namiętnie A teraz jestem tu, ludzi tłum A myśli takie dziwne Nie wiem czy sam tego chcę Lecz nikt tu nie jest winny Myślę, że nie stało się nic Myślę, że nie stało się nic Już jakiś czas nie ma jej Tańczę, wódkę pijęJeden dzień, jedna noc, a w życiu jakby.. Rozpiera mnie wena twórcza.. usta same się śmieją .. oczy z nadamiaru wrażeń się cieszą.Data powstania 1997 1Wariant: Tekst utworu Jeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej Byłem z nią parę chwil, było tak namiętnie A teraz jestem tu, ludzi tłum a myśli takie dziwne Nie wiem czy sam tego chcę lecz nikt tu nie jest winny Myślę, że nie stało się nic Myślę, że nie stało się nic Już jakiś czas nie ma jej Tańczę, wódkę pijęFragmenty piosenek - Jeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej.. Home Kartki Tapety Dowcipy Życzenia Opisy SMSy Sennik w Kinach Konkursy Filmiki Gry Teledyski Rozmówki Społecz..

... Jeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej.

Jeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniejJeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej.. Myślę, że nie stało się nic.. Byłam z nim parę chwil.. W końcu jest materiał na kolejne :), które można umieszczać w komentarzach lub wiadomościach.Jeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej Byłem z nią parę chwil, było tak namiętnie A teraz jestem tu, ludzi tłum a myśli takie dziwne Nie wiem czy sam tego chcę lecz nikt tu nie jest winny Myślę, że nie stało się nic Myślę, że nie stało się nic Już jakiś czas nie ma jej Tańczę, wódkę pijęJeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej - Smieszne Animacje Flash, Śmieszne Filmiki, Kawały, Opisy, Kabarety.. e a Nie wiem czy sam tego chcę, H7 Lecz nikt tu nie jest winny.. Wiesz, że i tak go nie wyślę.. 2011-10-21, opis gg nadesłał: piotrlipa10.. : Myślę że nie stało się nic (x2) Już jakiś czas nie ma jej Tańczę, wódkę piję Może dziś to będziesz ty Przecież mama cię nie zbijeJeden dzień jedna noc A w życiu jakby piękniej Byłem z nią parę chwil Było tak namiętnie A teraz jestem tu ludzi tłum A myśli takie dziwne Nie wiem czy sam tego chcę Lecz nikt tu nie jest winny Myślę że nie stało się nic Myślę że nie stało się nic Już jakiś czas nie ma jej Tańczę, wódkę piję Może dziś to będziesz ty przecież mama cię nie zbijeJeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej Byłem z nią parę chwil, było tak namiętnie A teraz jestem tu, ludzi tłum a myśli takie dziwne Nie wiem czy sam tego chcę lecz nikt tu nie jest winny Myślę, że nie stało się nic Myślę, że nie stało się nic Już jakiś czas nie ma jej Tańczę, wódkę piję Może dziś to będziesz ty Przecież mama cię nie zbijeJeden dzień jedna noc a w życiu jakby piękniej byłem z nią parę chwil było tak namiętnie a teraz jestem tu ludzi tłum a myśli takie dziwne nie wiem czy sam tego chcę lecz nikt tu nie jest winny myślę, że nie stało się nic myślę, że nie stało się nic Już jakiś czas nie ma jej tańczę, wódkę piję może dziś to będziesz tyTekst piosenki: Jeden dzień, jedna noc..

Jeden dzień, jedna noc, H7 A w życiu jakby piękniej.

Miałem tego nie pisać, bo każdy by mi powiedział, że imituje Sanga (tzn. chciałem to teraz napisać, i wkleić powiedzmy za miesiąc, tak jak częstokroć robie z wieloma notkami, tak aby miec absolutną pewność, że realne środowisko na pewno nie wie, że ja to ja), ale później uznałem, ze to nie może czekać no więc voila !e a 1.. SMS został dodany ponad rok temu i od tej pory został wyświetlony 1 146 razy.Mar 4, 2021Fragmenty piosenek - Jeden dzień, jedna noc a w życiu jakby piękniej Home Kartki Tapety Dowcipy Życzenia Opisy SMSy Sennik w Kinach Konkursy Filmiki Gry Teledyski Rozmówki Społecz.. A myśli takie dziwne.. e a Byłem z nią parę chwil, H7 Było tak namiętnie.. Życzenie zostało dodane ponad rok temu i od tej pory zostało wyświetlone 1 .Plik jedna noc jeden dzien a w zyciu jakby piekniej tekst.zip na koncie użytkownika shiraz_talib • Data dodania: 4 mar 2015.. Nie wiem czy sama tego chcę.. Ale zawsze lep.Nie Stało Się Nic - posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.Feb 5, 2022Photoblog.pl - Darmowy, największy w Polsce blog ze zdjęciami.. 10 STYCZNIA 2019 .Jeden dzień, jedna noc A w życiu jakby piękniej Byłem z nią parę chwil Było tak namiętnie A teraz jestem tu, ludzi tłum A myśli takie dziwne Nie wiem czy sam tego chcę Lecz nikt tu nie jest winny Myślę, że nie stało się nic Myślę, że nie stało się nic Już jakiś czas nie ma jej Tańczę, wódkę piję Może dziś to .Aug 18, 2022 e a A teraz jestem tu, ludzi tłum, H7 A myśli takie dziwne..

... Jeden dzień, jedna noc, a w życiu jakby piękniej...!

Czy dla Ciebie ?. A teraz jestem tu, ludzi tłum.. Wkładam kreację, tę na specjalne okazje, a okazja jest zdecydowanie specjalna.. e a H7 Myślę, że nie stało się nic.. Wokół mnie najbliższe mi osoby, na twarzy tylko uśmiech, zero innych emocji, nic nie jest w .Jeden dzień, jedna noc, a w życiu jakby piękniej .. Dzisiaj nam przypruszyło na biało.. Ustaw jako bierzący opis GGNie mogę spać, wiesz?. Choinka w wersji large o długości 78 cm.. Komentuj fotoblogi innych.. Kiepski początek listu do Ciebie, ale jakoś muszę zacząć.. "Jeden dzień, jedna noc, a w życiu jakby piękniej" Śpiewał Robert Gawliński.. Było tak namiętnie.. :) ~przem Niebieski to zdecydowanie Twój kolor :) .. 1 dzień temu .. że usta były strzałem w dziesiątkę, więc dumnie kroczę przed siebie.. Dla Ciebie ?. Jeden dzień jedna noc A w życiu jakby piękniej Byłem z nią parę chwil Było tak namiętnie A teraz jestem tu ludzi tłum A myśli takie dziwne Nie wiem czy sam tego chcę Lecz nikt tu nie jest winny Ref..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt